Johan - Eigenaar Airco Techniek

Algemeen directeur

Verkoop aircomachines

Info@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883

 

Siebina - Eigenaar Airco Techniek

Administratie

Telefonische verkoop

Administratie@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883

 

Herman - Accountmanager

Verkoopdemonstrateur, relatiebeheer

Verkoop aircomachines

Herman@aircotechniek.nl

Tel. 06 101 33979

 

   

Germen - Accountmanager

Sales, marketing en relatiebeheer

Verkoop aircomachines

Germen@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883 | 06 248 73691

 

Elwin - Planner

Planning

Telefonische verkoop

Planning@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883

 

Jurjen - Technisch specialist

Demonstrateur aircomachines en

automaat spoelmachines

Werkplaats@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883

 
   

Arnoud - Monteur aircomachines

Technisch specialist aircomachines

Servicemonteur aircomachines

Arnoud@aircotechniek.nl

Tel. 050 529 1883

 

Albert Jan - Monteur aircomachines

Servicemonteur aircomachines

Altijd onderweg in Nederland

 

Tel. 050 529 1883

 

Hessel - Monteur aircomachines

Servicemonteur aircomachines

Altijd onderweg in Nederland

 

Tel. 050 529 1883

 
 

  

Jan - Administratie

 Eline - Algemeen medewerker Ewout - Algemeen medewerker 

 

 

© 2015 - 2020 Alles voor Airco | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel